Kerkdiensten

Laatst bijgewerkt: vrijdag 22 oktober 2021 Gepubliceerd: dinsdag 23 juli 2019 Geschreven door Sipke van der Veen

Een ieder is gelukkig weer welkom! Maar laten we goed op elkaar blijven passen. We moeten elkaar en vooral de kwetsbaren letterlijk en figuurlijk de ruimte geven.

Vanaf zondag zullen er voor in de hal van Rehoboth en Nij Sion ‘rode kaarten’ komen te liggen. Kerkgangers die behoefte hebben aan de anderhalve meter of nog steeds iets ruimer willen zitten, kunnen een rode kaart meenemen en die op de stoel naast hun neerleggen. Dit is dan een teken dat er op die stoel/bank niemand plaats kan nemen. We respecteren op deze manier het houden van ‘gepaste afstand’.

   

Zondag 24 oktober

Rehoboth 9.30 uur: ds. L. Adema

 

Zondag 31 oktober 

Nij Sion 9.30 uur: Dreamteam

 

Woensdag 3 november Dankstond

Rehoboth 19.30 uur: ds. L. Adema

 

Zondag 7 november Zendingsdienst

Rehoboth 10.00 uur

Bijzonderheden Vanaf 9.30 inloop met koffie/thee

  

Hits: 2290